KENNETH SJÖÖ. Akvarell.

KENNETH SJÖÖ. Akvarell.
1524035. KENNETH SJÖÖ. Akvarell.

Kustlandskap, signerad 27x40 cm.

Mindre ytslitage.

Kenneth Sjöö (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Kenneth Sjöö (Född 1944)

Antal besök: 295