BORDLAMPA, "Maya", Bonnie Rehnqvist, Törngren Keramik, Falkenberg, 1900-talets andra hälft.

152391. BORDLAMPA, "Maya", Bonnie Rehnqvist, Törngren Keramik, Falkenberg, 1900-talets andra hälft.

Glaserad, med indianmotiv. Konformad textilskärm. Signerad samt B.R, Höjd 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 448