MATSALSGRUPP, 7 delar, Teak, 1900-talets mitt.

152363. MATSALSGRUPP, 7 delar, Teak, 1900-talets mitt.

Bordets mått Längd 123 cm, bredd 80 cm, höjd 72 cm
Illäggskivornas mått 31 cm (2 st).

Bruksslitage, vattenfläckar på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 724