HYLLOR, "flexi" ILVA.

HYLLOR, "flexi" ILVA.
1523227. HYLLOR, "flexi" ILVA.

Mått per del 80x41x29 cm
1 del har vitrindörrar samt belysning.
Även för vägghängning, 5 st lister för vägghängning medföljer.

Bruksslitage. Repor. Belysning ej testad, funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått per del 80x41x29 cm

Antal besök: 950