PORSLINSFÖREMÅL, 7 st, Sydostasien.

1523016. PORSLINSFÖREMÅL, 7 st, Sydostasien.

2 tallrikar, ø 21-25 cm
1 uppläggningsfat, längd 28,5 cm
2 skålar på fot, höjd 4,5 cm
2 fat, raku, ø 10 cm.

Nagg, sprickor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 tallrikar, ø 21-25 cm
2 skålar på fot, höjd 4,5 cm
2 fat, raku, ø 10 cm.

Nagg, sprickor och slitage.

Antal besök: 410