ALBERT ENGSTRÖM. GRAFISKT BLAD, plåtsignerat, 1900-tal.

1522882. ALBERT ENGSTRÖM. GRAFISKT BLAD, plåtsignerat, 1900-tal.

Utgivet av Föreningen för Grafisk Konst.
höjd 15 cm, bredd 19 cm.

åldersslitage.

Albert Engström (1869–1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 15 cm, bredd 19 cm.

åldersslitage.

Albert Engström (1869–1940)

Antal besök: 278