STILBYRÅ med STENSKIVA, 1900-talets mittt/andra hälft.

152263. STILBYRÅ med STENSKIVA, 1900-talets mittt/andra hälft.

Etikettmärkt Iggesunds bruk, bredd 65, djup 35, höjd 72 cm.

Bruksslitage, fanerskador, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 753