Auktionshuset Thelin & Johansson
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 4 st, senjugend, tidigt 1900-tal.
152257. STOLAR, 4 st, senjugend, tidigt 1900-tal.
Högsta höjd 106 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Högsta höjd 106 cm.
Bruksslitage.
683