SEKRETÄR, masur/flambjörk, tidigt 1800-tal.

1522396. SEKRETÄR, masur/flambjörk, tidigt 1800-tal.

Bredd 107 cm, djup 45 cm, höjd 125 cm.

Ett ben limmat,
Nedre nyckelhålsfäste saknas, några lådknoppar saknas
Fläckar, sprickor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett ben limmat,

Antal besök: 1 293