MATSALSSKÅP, senjugend, tidigt 1900-tal.

152219. MATSALSSKÅP, senjugend, tidigt 1900-tal.

längd 120, djup 52,5, höjd ca 205 cm.

Slitage, fläckar, märken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 802