ADOLF RUBINSTEIN. Paris, olja på duk, signerad.

1522096. ADOLF RUBINSTEIN. Paris, olja på duk, signerad.

57 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 49 cm.

Antal besök: 2 068