LJUSSTAKAR, mässing, 1800-talets mitt.

152169. LJUSSTAKAR, mässing, 1800-talets mitt.

Höjd ca 24 cm.

Slitage, en ljuspipa utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Slitage, en ljuspipa utbytt.

Antal besök: 562