KNAPPAR, 29 st, silver, 1800-tal.

1521442. KNAPPAR, 29 st, silver, 1800-tal.

Olika modeller och storlekar, minsta ca 1 cm i diameter, största ca 1,8 cm i diameter.
Sammanlagd bruttovikt ca 68 gram.

Glasbitar saknas i en knapp, några knappar är böjda. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 818