SOFFA "Samsas" Carl Malmsten.

SOFFA "Samsas" Carl Malmsten.
152103. SOFFA "Samsas" Carl Malmsten.

Lägnd 185 cm
Sitthöjd 42 cm.

Slitage, skador i tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lägnd 185 cm
Sitthöjd 42 cm.

Slitage, skador i tyget.

Antal besök: 1 324