TOBY RUSSEL, DOSA.

TOBY RUSSEL, DOSA.
1520881. TOBY RUSSEL, DOSA.

Silver, stämplad Sheffield 1976, längd 5,7 cm, vikt 51,4 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1520881. TOBY RUSSEL, DOSA.

Bruksslitage.

Antal besök: 331