SKRIVBORD, ek, 1900-talets första hälft.

152081. SKRIVBORD, ek, 1900-talets första hälft.

8 lådor samt 1 penn- och pappersförvaring över lådorna.
Höjd 75.5 cm. Längd 152.5 cm. Djup ca 87.5 cm.

En penn- och pappersförvaring saknas. Märken efter bläckpennor inuti lådor samt på inre utsida av lådor.
Bruks- och ytslitage.
Nyckel saknas, lådor är olåsta.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks- och ytslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 398