RINGAR, 2 st, med stenar, 1900-tal.

1520731. RINGAR, 2 st, med stenar, 1900-tal.

6,7 gram.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6,7 gram.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 238