FISK- och SKALDJURSERVISDELAR, 12 delar, "Fish", Jonson Bros, 1900-tal.

152066. FISK- och SKALDJURSERVISDELAR, 12 delar, "Fish", Jonson Bros, 1900-tal.

11 tallrikar, längd 26.5 cm.
1 serveringsfat, längd 40.5 cm.

Bruksslitage. Besticksrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 tallrikar, längd 26.5 cm.

Bruksslitage. Besticksrepor.

Antal besök: 734