BLOMBORD, string-modell, 1900-talets mitt.

1520668. BLOMBORD, string-modell, 1900-talets mitt.

Höjd 57 cm, Längd 83 cm, Bredd 23 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 642