KAFFESERVIS, 41 delar Bing & Gröndahl, tomtemotiv Harald Wiberg.

1520573. KAFFESERVIS, 41 delar Bing & Gröndahl, tomtemotiv Harald Wiberg.

12 kaffekoppar
12 assietter
12 kaffefat
1 gräddkanna
1 sockerskål
1 skål
2 serveringsfat.

1 kaffekopp med spricka samt lagning
1 assiett med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffekoppar
12 assietter
12 kaffefat
1 gräddkanna
1 sockerskål
1 skål
2 serveringsfat.

1 assiett med mindre nagg.

Antal besök: 609