SOFFA, Art Deco, 1900-talets första del.

152038. SOFFA, Art Deco, 1900-talets första del.

Med röd klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med röd klädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 404