POLISBATONG, WILLIAM IV.

POLISBATONG, WILLIAM IV.
1520103. POLISBATONG, WILLIAM IV.

Truncheon, möjligen Dublin, trä med måleri, 1830-talet, längd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 420