BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi.

1520008. BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi.

Komposition med fågel och liggande kvinna, signerad samt numrerad 19/99, daterad -75, 65x50 cm.

Mindre ytslitage samt pass med nedre fuktskada.

Beverloo Corneille (1922–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 316