LUFTPISTOL, Walther LP53, 1900-tal.

1519942. LUFTPISTOL, Walther LP53, 1900-tal.

Ligger i papplåda, 35 x 17 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 451