SKÅP/SIDEBOARD, teak. 1950/60-tal.

15198. SKÅP/SIDEBOARD, teak. 1950/60-tal.

Med skåp och lådor. Nyckel finns.
Längd 150, bredd 42 , höjd 115 cm.

Fanerskador. Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador. Mindre slitage.

Antal besök: 1 157