SIDEBOARD, teak, 1900-talets senare del.

15197. SIDEBOARD, teak, 1900-talets senare del.

Nycklar finns.
Längd 185, bredd 45, höjd ca 81 cm.

Slitage. Skiva med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar finns.

Slitage. Skiva med fläckar.

Antal besök: 1 304