FAT, keramik, Zsolnay Pecs Ungern.

151956. FAT, keramik, Zsolnay Pecs Ungern.

Dekor av skaldjur.
Diameter ca 17 cm.

Bruksslitage, krackelyrer, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av skaldjur.
Diameter ca 17 cm.

Antal besök: 1 030