SKÅP, Björk, 1900-talets mitt.

1519424. SKÅP, Björk, 1900-talets mitt.

Längre Björkskåp Längd 162cmm. Höjd 117cm. Djup 46cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 582