PARTI KERAMIK, 4 delar "Valencia" Ulla Procopé samt 1 del "Köökki" Gunvor Olin-Grönqvist. Arabia.

151934. PARTI KERAMIK, 4 delar "Valencia" Ulla Procopé samt 1 del "Köökki" Gunvor Olin-Grönqvist. Arabia.

"Valencia" Ulla procopé:
Fat diameter ca 26 cm.
Ljusstake höjd ca 8,5 cm.
2 skärbrädor, längd ca 22 cm.

1 skärbräda, brun dekor, "Köökki" Gunvor Olin-Grönqvist, längd ca 29,5 cm.

Bruksslitage, repor.
Ljusstake med tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Valencia" Ulla procopé:
Fat diameter ca 26 cm.
Ljusstake höjd ca 8,5 cm.
2 skärbrädor, längd ca 22 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 050