TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, rotting, 1900-tal.

1518944. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, rotting, 1900-tal.

Fåtölj bredd 70 cm, höjd 77 cm Pallar 40x62 cm. Höjd 74 cm
bordet 110x60 cm, höjd 44 cm.

Slitage och repor
Rottingband med omfattande skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

bordet 110x60 cm, höjd 44 cm.

Slitage och repor

Antal besök: 314