PER BECKMAN. Litografi.

PER BECKMAN. Litografi.
1518781. PER BECKMAN. Litografi.

Surrealistisk kvinna. Signerad i trycket samt daterad -37
40x23 cm.

Oramad. Fläckar och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x23 cm.

Antal besök: 656