DUALA.

DUALA.
1518579. DUALA.

Kamerun, 1900-talets första hälft, längd 170 cm.

Litet avslag, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1518579. DUALA.

Litet avslag, slitage.

Antal besök: 491