VÄGGPENDYL, Gustavianskstil, 1900-talets första hälft.

151847. VÄGGPENDYL, Gustavianskstil, 1900-talets första hälft.

Pendel och nyckel finns. Höjd ca 60 cm.

Bruksslitage. Lagat gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Lagat gångjärn.

Antal besök: 717