STIG FYRING. Färglitografier, 3-stycken.

1518171. STIG FYRING. Färglitografier, 3-stycken.

Båtmotiv. Signerade samt daterade -96.
Bildyta 55x30 cm. Totalmått 62x45,5 cm.

Mindre ytslitage. Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramade.

Antal besök: 349