PIEDESTALER, ett par, bemålad furu, 1900-talets första hälft.

151795. PIEDESTALER, ett par, bemålad furu, 1900-talets första hälft.

Höjd 94,5 cm.

Slitage, sprickor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94,5 cm.

Antal besök: 1 163