SLAGBORD, TUNNA samt PALL. 1900-tal.

15177. SLAGBORD, TUNNA samt PALL. 1900-tal.

Slagbord, furu, utfällt mått: längd 130, bredd 70, höjd 74 cm.
Tunna, bemålad, höjd ca 40 cm.
Pall, bemålad, höjd ca 30 cm.

Torrsprickor. Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall, bemålad, höjd ca 30 cm.

Antal besök: 860