MALTE STERNER. Etsning.

MALTE STERNER. Etsning.
1517453. MALTE STERNER. Etsning.

Hästar. Signerad samt numrerad 52/100 ex. 17x11 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 903