MALTE STERNER. Etsning.

MALTE STERNER. Etsning.
1517445. MALTE STERNER. Etsning.

Hund. Signerad samt numrerad 49/100 ex. 12x15,5 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 828