MALMKRONA, 6 ljusarmar, 1900-talets första hälft.

151732. MALMKRONA, 6 ljusarmar, 1900-talets första hälft.

diameter 60 cm.

bruksslitage samt fläckar på skärmarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 60 cm.

Antal besök: 622