OLLE DAHL. Etsning.

OLLE DAHL. Etsning.
1517323. OLLE DAHL. Etsning.

Epitafium V. Signerad samt numrerad EA 1/9 ex. Daterad -82.
24,5x20,5 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!
1517323. OLLE DAHL. Etsning.

24,5x20,5 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 649