SKÅL, keramik, signerad Eva Bengtsson.

151714. SKÅL, keramik, signerad Eva Bengtsson.

Drejad, med mönster i blått, grön och ockra. Diameter 31, höjd 13cm.

Smärre glasyrrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre glasyrrepor.

Antal besök: 2 648