PIOTR KASPAREK. Olja på duk.

1517091. PIOTR KASPAREK. Olja på duk.

Surrealistiskt landskap med fjäril, signerad samt daterad 1979, 80x60 cm.

Kantskador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kantskador samt slitage.

Antal besök: 554