SOFFBORD, 3 st, HMB möbler Rörvik.

151695. SOFFBORD, 3 st, HMB möbler Rörvik.

Brännmärkta, Största bordets mått, längd 139, bredd 84, höjd 52,6 cm.

Slitage, repor, ställvist blekta skivor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 412