SKRIVKLAFF, 1900 tal.

SKRIVKLAFF, 1900 tal.
151679. SKRIVKLAFF, 1900 tal.

Längd 80 cm, höjd 102 cm.

Skador/ytslitage/repor slagmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
151679. SKRIVKLAFF, 1900 tal.

Längd 80 cm, höjd 102 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 722