TABURETTER, ett par, senempire, 1800-tal.

151664. TABURETTER, ett par, senempire, 1800-tal.

Mahogny. Svängda ben. Dekor av mässingslist.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 517