SPEGEL, Karl-Johan, 1800 tal.

SPEGEL, Karl-Johan, 1800 tal.
151663. SPEGEL, Karl-Johan, 1800 tal.

Höjd 90 cm
Mahogny.

smärre fanerskada/repor/slagmärken/maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm
Mahogny.

Antal besök: 514