KARAFF med propp, GLAS, 7 st, Pukeberg, 1900-tal.

1516510. KARAFF med propp, GLAS, 7 st, Pukeberg, 1900-tal.

Karaffens höjd 25 cm.

Karaff med gravyr. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaffens höjd 25 cm.

Antal besök: 222