TAKLAMPA, jugend, 1900-tal.

TAKLAMPA, jugend, 1900-tal.
15163. TAKLAMPA, jugend, 1900-tal.

Med fransar, tre ljusarmar.
Tot höjd ca 130 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fransar, tre ljusarmar.
Tot höjd ca 130 cm.

Slitage.

Antal besök: 601