JULES SCHYL. DANSARE.

JULES SCHYL. DANSARE.
1515955. JULES SCHYL. DANSARE.

Signerad och daterad 1948, olja på pannå, 54x43 cm.

Ram med små skador.

Jules Schyl (1893–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med små skador.

Jules Schyl (1893–1977)

Antal besök: 1 524