BORIS NINEMAE. "Möte i skogen på en höstdag", olja på duk, signerad Ninemae.

151564. BORIS NINEMAE. "Möte i skogen på en höstdag", olja på duk, signerad Ninemae.

22 x 27 cm.

Boris Ninemae (1925–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 27 cm.

Boris Ninemae (1925–1991)

Antal besök: 1 059